Atatürk Parkı Sosyal Tesisi

ATATÜRK PARKI SOSYAL TESİSİ

2017 yılının son çeyreğinde açılan Sosyal Tesisimiz, Konyaaltı Caddesi üzerinde bulunan Antalya Atatürk Parkı içinde falezler üzerinde yer almaktadır. Eskiden Çin lokantası olarak bilinen bina, yeniden düzenlenerek modern tasarımı, yeni konsepti, kaliteli hizmeti, muhteşem Akdeniz ve Beydağları manzarası ile halka açık sosyal tesis olarak Antalya’mıza kazandırıldı.

Sağlıklı menülerimiz ve çeşitli lezzetlerin bulunduğu tesisimizde, Diyetisyenimiz tarafından kontrolleri ve denetimleri yapılmaktadır. Ürünlerimiz sertifikalı, taze ve kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanmaktadır.

Keyifli bir sohbet ve yemek ortamını sağlamayı amaçlayan tesisimizde, müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyelerde tutmaya çalışmaktayız.

Aileler, çocukları bahçemizde bulunan oyun parkında eğlenirken, rahatça bekleyip dinlenebilecek; kafe, restaurant ve kahvaltı konseptinden faydalanabileceklerdir. Atatürk Parkı Sosyal Tesisimiz toplam da 350 kişiliktir. Tesisimiz kış mevsimi 09.00 – 22.00, yaz mevsimi 09.00 – 00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Rezervasyon, kutlama ve toplantılar için bir gün öncesinden bilgi vermek ve ayrıntılı bilgi alabilmek için, Atatürk Parkı Sosyal Tesisimizin 0242 237 07 19 numaralı telefonu ile iletişime geçebilirsiniz.

ADRES: Bahçelievler Mahallesi Konyaaltı Caddesi Atatürk Park içi No:25/10 R1Muratpaşa / Antalya