AKBEM ( Atatürk Kültür Bilgi Eğitim Merkezleri )

Nitelikli Eğitimin Merkezi AKBEM

Çocuklarımızı hayata ve geleceğe hazırlıyoruz. Antalyalı çocuklarımızın okul eğitimlerini pekiştirip eğitim yarışında ön sıralarda yer almasını sağlamak için Atatürk Kültür Bilgi Eğitim Merkezi (AKBEM) kurs merkezlerimizde örgün eğitimlerine destek oluyor, Matematik, Fen Bilgisi, Türkçe ve İngilizce eğitimleri veriyoruz.

Bizim için çocuklarımızın iş hayatında başarılı olması yeterli değil, biz çocuklarımızın iyi, mutlu insanlar olmasını da arzuluyoruz. Bu yüzden kurs branşlarımızın arasında; satranç, tiyatro, yaratıcı drama, piyano ve gitar, modern dans, resim, keman ve bağlama, işaret dili, bale, halk oyunları, hızlı okuma, seramikgibi sosyal hayatta kullanacakları ve hayattan daha çok zevk almalarına yardımcı olacak eğitimler de var.

Antalya genelinde 17 kurs merkezinde 24 farklı branşta öğrencilere eğitim veren AKBEM ile Antalya’da yaşayan 8-14 yaş grubu çocukların, örgün eğitim ihtiyaçlarına destek olmayı, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetler ile kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı, çocuklarımızın kendini tanımaları, bilgi ve becerilerini geliştirmelerini ve okul dışında zararlı ortamlardan uzak durmalarını sağlamayı amaçlıyoruz.

AKBEM’de 5 yılda toplam, 54 bin 378, 8-14 yaş grubu çocuğa 24 branşta 3270 kurs ile eğitim verdik ve hayata hazırladık.

Başvuru için öğrencilerimizin https://akbem.antalya.bel.tr/Login adresinden online başvuru yapmaları gerekmektedir.